Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    Leht, hogy én csinálok valamit rosszul, de kb. 6-7. újrakezdésen vagyok túl. A Hive mind bejött a happiness control hiánya miatt.

    Amit szoktam: Felfedezem a környeket egy-két hajóval. A környezetemben megkeresem a laknagyobb lakható bolygókat és azokat igyekszem kolonizálni. Tudom, hogy nem ez a legjobb, mert akkor drágul a fejlesztés. Közben pedig a legtöbb elérhető erőforrásra igyekszek bányát pakolni, hogy termelje az erőforrást. Elsődlegesen a kristályt, utána a pénzt és utána csak a kutatáshoz szükséges bányákat építem. Ha elérem az 5 bolygót, akkor amennyit csak lehet egy szektorba préselek. Szektort etetem, hogy legyen erőforrása és próbálok népességet növelni. De valahogy hiába próbálok erős is maradni, hogy ne nöjjenek a fejemre, mégis mindenki rivalizál, kekeckedik, bár meg tudom magam védeni. A kósza civilizációkat meg eddig egyszer se sikerült meggyőznöm a hitemről. Volt, hogy engedékeny, votl, hogy erőszakos voltam velük. Bár angolom nem erős, de azért igyekszem elolvasni a sztori és követni a történéseket.

    Lehet úgy kellene kolonizálni, hogy előbb kimaxolom a népességet és utána menjek új bolygóra? Fejlesztésben is inkább a hajós fejlesztésekre megyek. Vezetőkből is igyekszek mindig hasznosat választani, bár nem rotálgatom őket.

    Jó az irány vagy valamit nagyon elcseszek?

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák