Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hszilard666

    veterán

    válasz Cucuska2 #119 üzenetére

    Én tuti feltöltöm a teljes storage-et! Skyrim, Doomok, Wolfensteinek, GTA V, BF3-4, Need for Speedek, Dishonored összes, Far cry összes, Crysis összes. Portal 1-2, Half-Life összes. Ezeknek a címeknek egy pici része megvan jelenleg is switchre, véleményem szerint szuperül működnek “mobil” játékként. :K

    AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

  • gyugyo79

    addikt

    válasz Cucuska2 #119 üzenetére

    Én speciel azért rendeltem az 512 -est mert tisztában vagyok az árakkal nagyjából és miután láttam a listát, hogy miben több meg az árkülönbözetet, tudtam, hogy nagyon jó ajánlat (nekem a kijelző is jobb de elfogadom akinek erről más a véleménye). Egyszerűen a mókolással együtt nem éri meg 256-512 csere sem nekem (Én olyan 200$ körül vettem utoljára 512 -es DELL M.2 2230 ssd-t de ugye az kötött lehetőség volt más cégnek lehet jobb ajánlata is, és a csere után ugye a 256-osal is kezdeni kell valamit vagy eladni vagy elhasználni stb. TB-osat nem is láttam ezért érdekelt, hogy aki igen az milyen áron, mert keresgélni meg nem akarom ezeket) .

    Szóval mivel nekem belefér a nagyobb ára (a kisebbek árazása is rendkívül korrekt szerintem) az jövőbe mutatóbb nekem mivel inkább legyen szabad hely mint, hogy bármikor kevés legyen valamihez és akkor keljen kapálóznom, meg szidnom magam a választás miatt, hogy miért nem vettem meg a nagyobban mikor tök8 lett volna.

    Ja és én ha majd megoldható akkor fel akarok rakni az alap rendszer mellé egy win10/11 -et, hogy dokkolva tudjam a munkámhoz is használni, mert nálam egy laptopot is ki tud váltani sok esetben mivel van monitor amire rá tudom kötni ott ahol kell. Ha nem lehet sem dőlök a kardomba. :)

    Játékra, azokat tudatosan cserélve, egyszerre csak egy adott mennyiséget a gépen tartva, nagyon remélem, hogy sose lesz kevés még a 256 -os sem (bővítő nélkül) senkinek ...

    Én tuti tele rakom a szabad hely 90% -t játékkal és majd cserélgetek, ha újnak kell a hely. Viszont én 4-5 stratégiai játékot és fogok vele hozni vinni és míg egy Paradox játék nincs 10 giga egy TW már olyan 40GB / játék és ez nem a teljes Warhammer egybe amit nem tudom menyi lesz a végén.

    [ Szerkesztve ]

  • pdw_ph

    tag

    válasz Cucuska2 #119 üzenetére

    Semmi extra. Arra lesz jó, hogy olyan játékokkal is játszak amiket a limitált "nagygépes" időmet nem szeretném/tudom áldozni. Pl. Fallout: NV újrajátszás, a millió1 ingyenes/olcsó cucc kipróbálása és hasonlók.

Új hozzászólás Aktív témák