Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Agyzuzo #71960 üzenetére

    amúgy én is rohadtul ki vagyok rájuk bukva, nem korrekt az amit csinálnak... érdekes mód előbb jelenik meg a játék az új nextgenre, mint Pc-re! PC-sek vagy egy oltári nagy bughalmazt kapnak mint GTA4 esetében, vagy egy kemény csúszást - de az sincs kizárva hogy mindkettőt... mert ilyennek mutatkoztak be :U

    SA esetében minden steames verzióból, értem ez alatt a már réges-régen megvásároltakból is kivették az említett dolgokat?! mert az kemény lenne, az szerződésszegés a részükről nem?! a poén az hogy elkezdtem játszani vele nemrég, egy darabig elmentem vele és azt tapasztaltam hogy ez a verzió sokkal de sokkal bugosabb meg instabilabb mint az anno megjelent változat.. most már megvan rá a magyarázat, R* csak elrontotta a pecsekkel - sűrűn kell menteni benne mert ha bemész valahova akkor onnan nem jössz ki, crash-el a játék a mentett állapot ugyancsak elvész.. :((( élvezhetetlen majdnem a játék

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák