Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz psycroptic #67769 üzenetére

    Ugyanarról a kártyáról van szó (amit töröltem, illetve újra hozzákapcsoltam a paypal fiókhoz - tanácstalanságomban gondoltam egy "manuális frissítés" talán megoldja a problémát).

    Kis részlet azóta eszembe jutott. Pár hónappal ezelőtt, még koliban voltam - volt egy kis pár hetes net-korlátozás az elszabadult külföldi oldalas töltögetések miatt, ami csodák csodájára más oldalakat/szervereket is blokkolt; WoT, WarThunder, Steam... (bezzeg a LoL szerverek probléma nélkül elérhetőek voltak, innen is üdvözlet a rendszergazdának)

    Ezt a szívatást free vpn-nel kicsit ki lehetett kerülni - ilyen módon kíséreltem meg anno egy leárazott játék behúzását - csak a steam "svájcinak" vélt felismerni - ami ütközött a már korábban megadott magyarországi adatokkal, erre hivatkozva az üzletet elkaszálta.

    Ezután jött, egy későbbi vásárlási kísérlet alkalmával ez a paypales elutasításos marhaság, amit már fentebb leírtam.

    Nos... lehetséges, hogy valamiféle feketelistára került a használt paypal fiók illetve a hozzárendelt kártya? (magával a steam fiókommal gondja csak nem lehet, a summer sale alatt egy másik kártyáról (visa) engedett vásárolni, másrészt semmilyen figyelmeztetés nem érkezett felém)

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Új hozzászólás Aktív témák