Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsef8

    aktív tag

    Hali!
    Segítséget szeretnék kérni. Több codemasters-es játékom nem indul el. Dirt 3, f1 2013, GRID 1, ezeket a játékokat próbáltam, és nem mentek. Mindegyiket steamről telelepítettem. Dirt 3: Logo után sötét kép és becrashel. F1 2013: Logo után szintén crash. Grid:1. indításnál töltőképernyőig betöltött, azután indításnál állandó crash. HD 7950 kártyám van. Eddig mindig futottak a játékok, nem tudom mi történhetett. Catalyst drivert 13.12, az új béta, összeset 15x letöröltem újraraktam, semmi eredmény. Minden más játékom működik: cod1-8, bf4, bf3, dirt2, és a többi összes.
    Próbáltam directx-et 10x újrarakni, hibát nem talált. Registry-ben nem találok DirectX mappát a helyén, az nem tudom gond-e, dxdiag nem jelez hibát. Eddig minden hibátlanul futott, semmi problémát nem írnak a játékok, egyszerűen csak nem indulnak. Microsoft driverek Rapture, OpenAl, mindent felraktam már vagy 15x, és nem tudok rájönni mi lehet a probléma. Esetleg valakinek ötlet? Nincs kedvem ezért újrarakni a gépet. Köszönöm! :)

Új hozzászólás Aktív témák