Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fifferfiffer

    csendes újonc

    válasz m0rd0k #206 üzenetére

    100-200mbit le/10-50mbit fel
    Korlátlan
    Kell rendes tiszta rálátás az egre, a google maps alapjan a megadott koordinatakon nem lattam egy magas fat se, így felrakhatod az antennát ahova akarod, akar foldre is teheted, eszak fele fog az antenna bedőlni magától oda fog forogni, 45 fokos szögben, nekem fel kellett tenni a teto gerince a szomszed hazak tul kozel vannak, ehhez jo magas letra kell, igy ha nem muszáj nem kell olyan magasra tenni ha barmi gond van vele hozza lehessen ferni. Jon egy alap tartoval amivel foldre lehet tenni, en tudtam hogy gerinc csucs es oldalfal talalkozasnal lesz, ehhez lehet venni külön tartot a honlapon. Eleg fura hogy elobb meg kell venni a starlink et es csak utana tudsz venni kiegészítőket, ez ilyen, igy 2 csomagban jon a tarto es antenna, Németország bol jon a csomag.

    Az arak folyamatosan tudnak változni, szerződés nincs, csaj havi dij, most 17k forint, ami par eve nagyon soknak szamotott most mar majdnem ugyanannyi mint a korlátlan mobilnet, de ha van is nagyvároson kivul 5g mert mar terjad akkor is csak 10-70mbit re lehet számítani, ennel csak nagyvárosban gyorsabb az 5g (500-700mbit).

    Egyre tobb muholdat lo fel a starlink igy egyre gyorsabb lesz a net legalábbis MO felett mert ott nagyon kevesen használják, elméleti max 500mbit letöltés.

    Nagyon megbízható, nem lehet erezni a muhold valtasokat egyáltalán, tud havat olvasztani 50w teljesítménnyel amugy.

    Alapból nincs hozzá LAN csatlakozó, azt kulon venni 16k huf, alapszett csak wifi vel jön.

Új hozzászólás Aktív témák