Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz trialboj #47338 üzenetére

    Nálam egy sereg 3-4(-6) csoporta ctrl + szám esetén. F2-vel az egész kompániát mozgatom és a célterületen gyorsan váltok számokkal, hogy ne egy csomóba érkezzenek, hanem zealotok elöl, egyebek mögöttük, stb. Vaktában nem mozgatom a sereget, mindig van scout, így hacsak nem ütnek rajtam, nem érik el a papírabb egységeket. A csoportokkal szoktam támadni, általában 4-es a zealot, 3-as a stalker csoport, stb., egész sereggel nem szoktam támadni egy kattintással: zealot az első érhető egységet, hogy befussanak a frontba, stalkerekkel meg akár a gyengébb egységeket, colo és imo megint más célpontot kap, HT-k meg mindig külön vannak mozgatva (ha van módom, flankelek és vész esetén Archonná alakulnak). Ha van egy csinos deathballom, akkor nem is szoktam az ilyenekkel sokat törődni, ha az ellenfél alacsonyabb számban van: zealotok odafutnak, stalkerekkel beblinkelek a sűrűjébe, hogy menekülni se tudjon, imo + colo meg végzi a dolgát.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

  • BeLucZ

    addikt

    válasz trialboj #47338 üzenetére

    a+move egy üres területre majd move szintén üres területre utána pedig ugyanez a folyamat és ezt lehetőleg minél gyorsabban és hatékonyabban kell véghezvinni, az egész sereget kijelölheted nyugodtan, később lehet koncentrálni a külön csoportokra de elég apm igényes, ezzel a módszerrel növeled és egyben maximalizálod a sereged DPS-ét ( damage per second, másodpercenkénti kiosztott sebzés ), a lényege az hogy jó közel kerülsz az ellen seregéhez és így az egész sereged tudja őt sebezni és széttiprod őt magyarán ha elég erős sereged van. Kimondottan ajánlott ez a módszer abban az esetben, ha már előre látod, hogy jelentős túlerőben vagy de egyébként is hatékony nagyon. Gondolok itt egy MMM ballra vagy egy protoss deathballra.

    Én zealotot nem szívesen használok a játék végén lévő seregben.... sőt ugy általában véve meele unitot nem szeretek lategameben használni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák