Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iSonic

    addikt

    válasz Ybron #16502 üzenetére

    hát de ez az ami irritál, amit mondtam is.. de ha ez megy, akkor sajnos ezt kell... és tényleg kezdem azt érzeni, hogy 3-4 standard taktika és utána halál... ahogy láttad a streamen én droppoltam, hellionoztam.. ő massolta a tankot, meg a vikinget azt csókolom.. ez a TvT.. ezért is utálom..

    TvP-> 4gw, 3gw robo vagy proxy vagy early epx.. az még a legjobb, mert akkor megölöm.. de egyébként, ahogy rá megy high techre.. mivel a tossnak van 6 db tier3-as unitja (DT, HT, Arkhon, Colo, MotherShip, Carrier) és ezzel szemben a T-nek 1 ez a is a BC, aki nem hinné járjon utána megfog döbbenni, hogy a Thor Tier2-es, mivel korán kilehet hozni.. Zergnek, pedig 2-ő Ultra és Bloodlord..

    és miatt vagyok úgy, hogy a TvP és a ZvP is arról szól, hogy minél előbb kill a toss, mert különben hight tech unitok terén győzz a toss..

    TvZ-> több lehetőségem van.. itt azt elmondhatom, hogy a standartól jobban el lehet térni.. de ez map függő.. pl.: zergeknek egy jó taktika..-> mass roach, ling, esetleg baeling és INFESTOR (neutral parzittal és fungal groth-al).. mass marine, tankos medivacos sereget fogta múltkor meg így egy zerg.. tény sok múlik az infestor mikron és ha van sok infestorod, akkor pedig nyomhatod az infested terranokat.. (eléggé csúnyán sebeznek.. )

    más-> P-re meg azért nem váltok, mert iszonyatosan unalmas és kihívástalan.. főleg amikor azt látom, hogy master ligás 4gw-zik és próbál ezzel megszívatni.. vagy amikor tegnap is rank1 masteres fnatic cup-án proxy gw-ezik..

    szerk.: másrészt egyszerűen nem értem, miért kell mindent ingyen adni.. observer olcsóbb lett.. mert? próbáljon vigyázni arra az egy darabjára és úgy deríteni.. mert mostanság nehezebben vadászon az observereket, mint a HT-kat.. volt egy meccs, amikor 4 darab is volt a basemen.. de olyan pontokon.. ki nem szúrtam volna.. ennek mi értelme.. egyszerűbb lenne megfogni és alapból a toss lát mindent.. erre jöhet az, hogy terran scan.. ja csak az -270 mineral és természetesen nem látod azt meg, hogyha a drága valahová elbújtatta pl.: a dark shrine-t..
    zergnek pedig ott a creep.. már ha jól tudja terjeszteni.. ahogy rálép a terran már letudja hozni a bekészített lárvákból a sereget..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák