Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz Szab24 #13040 üzenetére

    3 hibát találtam felfedezni a játékodban. 1: az elején erősen massolod a probokat, ami önmagában nem lenne gond, csak nem expelsz hozzá. Így 40 probe dolgozott 1 bázison, ami már nagyon nem hatékony. Látszik is, hogy amikor kiraktad az expet, és kimentél rá, egyből 1,5x annyi lett az income. 1 bázison, max 30 paraszt dolgozhat. Ezt mindig tessék figyelembe venni. A másik, hogy nagyon alul van méretezve a gyártó kapaciátsod, és azt nem teljesen jól ahsználod fel. (szerintem). 1 bázis elbírja a 4 gateway-t, és az egy robót. A elenén durván massolod a stalkereket, ami rengeteg alapanyagot elvisz. Egy kicsit több zealot a stalrek helyett, és máris ütőképesebb a sereg. A másik, amit itt említenék, hogy szerintem sok a 3 observer az egy ellenfél ellen. 1 max 2 elég. Helyette még 1 immo. A

    Egyébként rendben lesz a játékod, csak még balanszolni kell a gadaság, ésa sereg között, és akkor midnen rendben lesz.

    Egyébként a P-ként hamar szpj hozzá az emp-hez :)

    Üdv, föccer

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

  • oxox

    addikt

    válasz Szab24 #13040 üzenetére

    megnéztem....sok hiba szerintem nem volt...sajnos az a kevés elég volt
    szerintem az alábbiak voltak amiket másképpen kellett volna csinálni.(fontossági sorrendben)

    -scout...volt observered, de nem használtad igazán...pedig ahogy néztem az első rohamnál még a látómezejében is mentek...ha akkor követed őket, pontosan tudod mi jön
    -rosszul voltak beállitva az egységeid a bázisodon....ha az első támadásnál nem derült égből villámcsapásként éri őket simán lecsaptad volna az egész kis csapatot (a rampán nem szabadott volna felengedni őket), de mire a stalkerek reagáltak már nem is volt zealot-od sznte....ott ment el a meccs amúgy....erősebb voltál szerintem még az emp ellenére is.. kár volt menekülni, és a warpolás is borzasztó volt....volt két sentryd még a támadás elején, két force field, és kettévágod a csapatot (ezt azért nem irtam korábban, mert én sem vagyok nagy ffield-es...sajnos...de aurát szoktam használni....ez is kimaradt)
    -késői exp
    -kész volt az exped, és kb 1000 minerál körül jártál mikor feltünk, hogy kevés a gáz....ugyan kész volt a két "gázbánya" csak éppen nem használtad....
    -zealot-okat én is sokáig elhanyagoltam, de rohammal nagyon durvák (gyakorlatilag egy fél távolsági fegyver, mert nem negyed energiával érnek az ellenfélhez) mm igazi ellensége kis csapatnál...az első rohamnál is talán már kész lehetett volna (imo helyett), és ha a stalkerekkel kiegészítve elkapod a rampán.....
    -kevés gateway...

    a késői exp még nem is lett volna akkora baki (Ő is későn rakta)...nekem az az első védekezés a fekete pont....colo még korai lett volna

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák