Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icons

    addikt

    Üdv!

    Feltöltöttem a most játszott játékom replay-jét. "Nyertem", mert a másik lelépett. Viszont a kérdésem az lenne, hogy mit csináltam rosszul / mit csinálhatnék jobban? Jelenleg bronz-ban vagyok, annak sem a az elején:D (ez főleg azért van, mert nem sokat játszom, ez kb a 10. 1v1em a játék megvétele óta:D)
    Ami tudom, hogy hiba:
    - terran ellen FFE nem az igazi:D vagy valahogy meg kell oldani, hogy mire jön a marine-okkal, addigra egy stalkert ki kell hozni (amivel védekezésnél lehet poke-olni)
    - supply block volt egyszer
    - még több probe-ot kell gyártani, és colot is hamarabb le kell hozni
    - sejtettem, hogy bio-ra megy, de nem voltam benne biztos, pont most akartam observerrel (bunkereket kikerülve jobbról körülnézni. Illetve ha már a Hallucination-t kifejlesztettem, akkor használhattam volna... fel is deríthettem volna vele, illetve talán gyártott volna pár vikinget is, ami ;] elég király lett volna :D
    - pont most szerettem volna expelni, lassan ideje volt (de csak miután ismerem serege méretét)
    - lassan le kellett volna dobnom még egy roboticsot (azt a harmadik bázis után, különben nem lett volna pénzem kettő colot is előállítani. Pénz = gas)

    Mindenkinek boldog karácsonyt :)
    Ha valakinek van kedve, mehetne egy 2v2es karácsonyi SC2 később:D

Új hozzászólás Aktív témák