Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz Novver #809 üzenetére

    Kinek mi az értelmes :)
    Nyilván nekem gyengébb mint neked a vga.

    Ja és az Epic beállítások között, van egy ami medium....élsimítás. Ki is kapcsolnám ha lehet, de még utánanézek a sorok között, hátha. 1440P-n nem nagyon szoktam használni, soha.
    freesync miatt vertikálisat kilőttem.dsr is...motion b is off.

    Boganon van 40+ fps körül átlagban. Mikor föld alatt mozgolódom és a lightsaber kell világítani, akkor beesik alá.
    Más helyeken meg 40+ bőven.....mikor mennyi.
    Volt nekem is egy átvezetőnél hogy 30 alá benézett, pillanatokra.

    De idáig be sem kapcsoltam az FPS mutatót, mert nem érdekelt...mivel ahogy írtam, folyékonyan fut. Nem is fogok ezzel foglalkozni, majd ha esetleg lesz olyan hely, ahol zavarja a játékélményemet.

    Ugye 1440p-Epic beállításokról beszélünk....egy 3-4éves gépen, ami már akkor sem volt csúcs. Ezt fentebb is írtam. Szóval nekem ez így rendben van. Ezt is írtam. :B

    Egyébként sok dolgot meg lehet oldani, lehet rajta javítani...vannak rá praktikák. Írtam is már ezekről.
    Néha semmit nem számít a beállítás, így is úgy is ugyan annyi az fps....vagy nagyon alacsony konstans. Aztán megoldódik.

    Én sem értek sok dolgot, mikor olvasok ezt azt. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák