Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .OM.

    aktív tag

    válasz Spenike #9 üzenetére

    1) Nem érdemes költeni rá szerintem, egy hónap alatt összejöhet egy jó csapat simán. Plusz így nagyobb sikerélmény ha feloldasz egy karaktert.

    Én 68-on vagyok most, és 45 karakter nyitott. A legtöbbet soha nem fogom használni.

    2 Ami nekem bejött csapat:

    - Cpt. Phasma a leader (És őrült nagyot sebez, sajátot gyorsít, ellenséget lassít és mindenki 30%-ban bonusz-támad. )
    - Luminara (sebzés + gyógyítás)
    - Old Daka (stunnol és feltámaszt)
    - Darth Sidius (jó sebzés, de a lényeg, h nem enged gyógyítani az ellenségnek)
    - Count Doku (100% visszatámadás, dupla támadás és sokszor sorra kerül)

    Korábban jó még a
    - 1st order Stormtrooper, mert visszatámad és jól sebez + sok HP
    - 1st order Tie Pilot (őrült nagy sebzés, extra crit és dupla sebzés, de kevés HP --> kell mellé tank)
    - Csubi (tank és self heal)

    A geart lvl 4-ig érdemes húzni egy sima karin, feljebb csak akivel hosszú távon tervezel. A legszarabb kari is fényévekkel erősebb egy lvl 6-os (lila) gear-ben, hátmég egy erős, jó karakter - érdemes az erősekre spórolni a gear-t.

    Jók a droid szinergiák is, de ahhoz sok meló kell és sokáig tart felszerelni is.

    Sebzésben még jó a Rebel Skíwalker, de annak is kell minimum a lila gear, alatta csak porfogó.

    Yoda farm:
    Most ott akadtam el, hogy csak 3 db 4-csillagos Jedi-m van, és kell még 2 db. Persze az 30 shard, / db, szóval biztos nem lesz meg 2 nap alatt.

    Challenge-t érdemes minden nap megcsinálni ahányszor hagyja, sokat segít.
    Eddig magas szintű és erősebb XP-s droidokat és mining droidokat adott, most a patch-el nagyon keveset ad mindenért. Eddig 500k creditet és 4-6 db lvl 5 lvl 6 XP droidot lehetett 50 energiáért kapni, most 20-ért 80k credit és pár lvl 3-as XP droid. (a credit a tizede, az XP inkább a huszada)

    [ Szerkesztve ]

    ex .Oldman.

Új hozzászólás Aktív témák