Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz Juhasz27 #1134 üzenetére

    Pár napja itt is olcsóbb volt még. Fontban viszont olcsóbb lett.

    Kíváncsi vagyok vajon leakciózzák-e.

    Véleményem szubjektív...

  • Raulblanco07

    aktív tag

    válasz Juhasz27 #2319 üzenetére

    Egy két naponta belefutunk egy teljesen egyértelmű aimbot userbe, olyanok amiket nem lehet vitatni sem, kinyilt az ajtó és mielőtt még bármit megláttam volna 1 lövés halott vagyok full hp-ról, ajtótól távol álló officert mutat a kamera, gyanus, de még lehet rá azt mondani hogy nyílt az ajtó és vaktában lőtte ezerrel, mákja volt, de aztán respawnolunk, 4 ember frissen, be az ajtón, puff-puff-puff-puff, mind a 4-en halottak vagyunk egy pillanat alatt, mielőtt még megláttam volna hogy ki és honnan lő, ugyan az az officer távolról, ezen nincs igazából mit vitatni, egyértelmű.

    Másik a hétvégéről, bármivel van 2-3 lövéssel ölte a hősöket is, még patch előtt, rámehettél 2 hőssel meg 6 trooperrel, puff puff puff sorban mindent 1-2 lövés feküdtek, de megmagyarázta hogy csak jól céloz.
    Mondjuk így is kikaptak, de elég idegesítő volt így játszani, hogy lehettél akár hőssel, 1-2 lövés a pálya másik végéből és respawn, ez is teljesen egyértelmű volt mindenkinek.

    Egy érdekes volt még Naboo elején, a srác assault CR2 fegyverrel spawn után egyből kinyírt 3-at 1 mp alatt, nyilván aimbot, de az azonnal el is tűnt, beszélgettünk róla, de nem tudjuk hogy most csak berágott azért mert minden meccsen szétvertük az ellenfelet és benyomta az aimbotot, kilőtt 3-at aztán gyorsan kilépett mielőtt valaki reportorta volna, vagy csak valami automata anticheat kapta el, ez most hétvégén volt.

Új hozzászólás Aktív témák