Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    válasz Diopapa #50323 üzenetére

    Nem várom én hogy solo-grind hajó legyen, meg bénitó-troll, de legaláb egy "utolsó esély" opcióval bírhatna a megmardt EMP, pl: marad minden ugyanígy, de pl gyorsabban, a korábbihoz hasonlóan töltődne, vagy maradna a korábbi ~500m-es hatótáv vagy ezt a nevetséges seb./manőver redukciót csökkentenék.
    Mondjuk mivel ez jelenleg, még teamként is inkább a használhatatlan kategoria, így reméljük valamit tényleg engednek a fentiek közül.
    CIG korábbi nerfekből volt, hogy engedett egyébként? Jellemző ez rájuk?
    Mert nekem eddig leginkább az egyoldalú butítás rémlik (Reliant Kore, Avenger, Vanguard).
    Bár ne lenne igazam! :O

    ps.: az az egy szerencséje a SC-nek, hogy még így is minden percét imádom, amikor hajlandó 30+ fps-mal életre kelni(és van időm játszani)
    ...mert különben jól otthagynám az egészet és csak 2.223.345 citizen maradna :DDD

    szerk: lehet több org-hoz, szervezethez is csatlakozni? (ha már így rá kell fanyalodnom a teamplayre ;] )

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

  • Sokimm

    senior tag

    válasz Diopapa #50323 üzenetére

    Azzal még nem foglalkoztam, de most, hogy mondod! ;]
    Mint a legújabb SW-ben a görbe lövedékpályák! :D
    Azon szakadtam!

    Amúgy csak a "buta" fizikát meghagyhatnák, és a kezelését a vezérlésnek "arcade"-osíthatnák, mert pont ezért nem játszok semmit (mekkora pénztől esett el az összes fejlesztő cég most! :DDD ), mert már a fizikai alapok bénák...

    Engem az is zavar, hogy a gázt "nyomni" kell az űrben... (oké, úgy marad néha, de ha bekapcsolok valamit, akkor egyből lelassul a hajó...)
    Tök izgi lenne úgy leszállni, hogy kalkulálni kell (mint az NFS-ben az ideális pálya ív és sebesség nyilacskái típusú indikátor jelezné, hogy "lassítsak, ha élni akarok") a távolsággal, és a sebességgel.

    Az út közepén már nem gyorsíthatok tovább, hanem lassítanom kell a cél eléréséhez. Vagy a hajó elejére is kell szerelni valami sugárhajtóművet! :D ;] (elkalandoztam)

    Amikor az első NFS (2 talán) pixelhalmaza elindult egy vodoo2-es kártyával, nem zavart, hogy nincs törés, elvégre az autó is már töröttnek nézett ki! :DDD
    Gurult, ment, a semminél izgalmasabb volt.
    Most, hogy ekkora kapacitású procikkal játszunk, HD texturák felett vagyunk, meg töltőképernyő nélkülivé teszik az egészet, szuper! De ilyen bénaságokkal lelombozzák a halandókat, hogy lelassul a semmitől a hajó, hát...

    Lehet túl nagyok az elvárásaim. :B

    ui.: Tudom, tudom, várjuk ki a végét, a megjelenésig bármi változhat! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák