Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz TESCO-Zsömle #34828 üzenetére

    Ha egyáltalán lesz ilyen csúszka, ugye régi infó, totál lehet hogy más megoldás lesz, amivel próbálják biztosítani hogy a PvE kedvelő emberek is élvezzék (vagy letudják azzal, hogy kemény a világ, de bűntetik a visszaélőket és trollkodókat :D)

    Az NPC legénység azért sem érdekel annyira nagyon, mert remélem azért legalább a legénységem egy részében sikerül normális emberekkel furikáznom. Én a haverjaimmal akarom bejárni az univerzumot, nem egyedül.

    A botok intelligenciáját szerintem azért nem kell túlbecsülni, elvégre baromi összetett folyamatokról van szó, tele lesz majd szerintem bugokkal, és úgyis ki lehet szúrni az embereket a városban, mert ugrálnak, asztalon és cserepeken állnak és ha valaki meghal, már mennek is "teabag"-elni a hullát :D Ezt pedig nem fogják beépíteni az AI-ba :) Nem Turing teszten átmenni képes AI-t terveznek. Autoturretként biztos egy szintig be fognak válni, vagy automatán majd oda csoportosítják az energiát a pajzsokban ahol fogytán van (bugnak köszönhetően meg lekapcsolják a fegyvereket, de sebaj :D), de proaktívan cselekedni nem lesznek képesek, amire pedig egy idomított majom is képes lenne :D Szóval én azért nem várok sokat tőlük :)

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák