Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz cskamacska #1924 üzenetére

    Kedves ember ez a Strzelecki
    "Regardless of what happens in alpha/beta I know when the full game is out I CANNOT wait to fly around my Idris, with NPC manned turrents and 2 hornets docked inside... Gonna bring along an extra NPC to fly one of the hornets with me while the other NPCs use the turrets on the Idris to provide support in my dogfights! Screw waiting, I paid for it so I'm using it the first 5 seconds of launch. Maybe if I make friends I'll drop an NPC or two, but i doubt it"
    Egyetértek, valószínűleg nem szerez majd túl sok barátot... ;]
    Ahogy nézem, többek szerint ez nem jelent majd gondot, mivel ott van a 25.000 UEC/nap és a 150.000 össz UEC sapka.
    Csakhogy még nem ismerjük az árakat (legalábbis én nem láttam sehol). Ha pl. egy rakéta ára 10.000 UEC, akkor a sapka még hatékonyan működhet. Ha viszont csak 500, akkor ez a sapka csak elméletben létezik. Nem is beszélve arról, hogy - ahogy többen írták is - egy játékos olykor több accot birtokol. Ez legális? Lehet annyi accom, amennyit csak akarok, ha kifizetem? Ezt pl. még a travianban is erősen tiltották, pedig az egy idő után elég ratyi p2w irányba ment el. Ha itt ez lehetséges, az elég gáz.

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák