Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Sensut #85 üzenetére

    Én minden cuccomat a BAR-nál teszem le. Szerintem az van mindenhez a legközelebb. Engem azért még sosem raboltak ki, viszont hogy ez egy hiba, vagy direkt így csinálták meg, nem tudom, de amikor a BAR dobozból kiszedsz bizonyos dolgokat, akkor bemérgesedik Snitch és lever egy maflást. De ugyan ez van akkor is, mikor Barman-nak megcsinálsz egy olyan küldetést, amiért gránátot ad, na akkor is rád mennek. :)

    Te azt a küldetést megcsináltad, ahol 2 db Macskakő Páncélt kell elvinni valamelyik csoport vezetőjének? Most nem emlékszem, melyiknek. És volt egy másik, amikor egy Ellenszert kell szerezni a Szabadsági Őrnek, cserébe ad egy Chernobyl NPP2-es kiútat.

    Ma én is belevetem magam a dolgokba. :) Egy 97-es mentést betöltöttem és láttam, hogy Yantar-ban bespawnolódott a katona hullája, akinél volt a Gyógyító Beryl.

    Viszont a mentésedet megnézve a Felturbózott Exoskeleton egyik összetevőjét nem találtam meg Radar-on. A Vad Területen viszont elfelejtettem megnézni, azt meg mintha te írtad volna, hogy nincs ott. Ez nálam legutóbb is hiba volt. Lehet, nem javította TB.

    Miért nincs Spoiler lehetőség a Prohardveren? Mert ugye ezek mind azok és nem off téma. :)

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák