Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    Psi-Kibocsátó lekapcsolva. Nektek is visszhangzott az egész Yantar-i terület és a Labor? Fura, hogy amint beléptem az X-16-os Labor udvarára, elkezdett visszhangozni minden, a lövés, a hang, a lépés.
    Egyébként érdekes újításnak lettem szemtanúja. Amikor bemegyek az épületbe, olyan, mintha kitörés kezdődne, minden elsárgul és rengeteg Zombi kezd felém özönleni a főbejáraton keresztűl. Ki is kellett teleportálnom onnan. Ez eddig biztos, hogy nem volt benne.

    Sensut: Ott volt Ghost holtteste a Laborban és az Irányító is ott volt, szóval az 1.1.0003-as verzió eddig hibátlanul működik. Egy-két Script nem indul el úgy, ahogy kellene, pl. a Vad Területen Kruglov nem indul el az alagúton, vissza kellett töltenem. A Bar továbbra is gáz, rengeteg Crash-t kaptam.

    A Katona holtteste is ott volt az X-16-os Labor udvarában, akitől egy Gyógyító Beryl-t lehet felszedni, ami később kell majd Lukash-nak

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák