Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #93754368

    törölt tag

    válasz pokers #2081 üzenetére

    Nem is várok érte köszönetet, nem azért csináltam, hogy villogjak vele. Azért csináltam, hogy a játékosok és én is újra játszhassanak a már régebben elfeledett dolgokkal. Sokaknak voltak régi kedvenceik. Nem én készítettem a járműveket, de ha már a készítő lusta átírni, akkor legalább örüljön ha valaki újra a köztudatba hozza a művét, főleg ha még oda is írom ki volt az eredeti készítő. Tehát még ezt sem vághatják a fejemhez, hogy magaménak vallottam az adott művet. Ráadásul nagyon rontani nem rontottam egyiken sem, inkább a marhaságokat próbáltam elhagyni belőlük, igaz némelyikhez hozzátettem ezt-azt. Persze nem vagyok profi így lehetnek és vannak is dolgok amiket még nem tudtam átírni az adott járműveknél. Nagyon kezdik elvenni a kedvemet a további hasonló munkáktól. Látjátok hiába mondom, hogy az emberek mennyire kapzsik a végén mindig én vagyok a szemét. Egyébként az én járművemet is feldolgozták egyszer és aki tette az engem meg sem említett készítőként csak magát írta oda. Mégsem verem a nyálam ezért mert amit ingyenesen mindenféle levédettség nélkül felraksz a netre azért ne nyafogj.

Új hozzászólás Aktív témák