Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #93754368

    törölt tag

    Hogy mennyi p.cs bal..sz van! Felteszem az átírt járműveket a műhelyre, erre minden miatt csak nyafogni tudnak. Jaj hát nincs sofőr, meg jaj hát nem működik a kardán stb. stb. stb. Egy, szídd azt aki készítette a járművet, én csak elérhetővé tettem az új verzió számára. Kettő, ki nem sz..ja le a kardánt, egész játék alatt max akkor látja ha felborul. A vezetőről ne is beszéljünk. Három, aki jobban megtudja csinálni annak ne a szája járjon hanem hajrá, lehet nekiülni és most mutasd meg mit tudsz ha ennyire megy. Én is heteket töltöttem az átírással. Így tegyél jót a ba.moknak. Különben is ezeket a járműveket saját részre írtam át az én ízlésemnek megfelelően, de megosztottam, hogy aki letölti az letölti aki nem hát nem, van ezer másik mod használd azt ha ez nem tetszik. Nem nyafogni mi nem működik. Még egyszer mondom akinek ennyire jobban megy az most mutassa meg mit tud. Én sem vagyok profi, mindent magamtól tanultam meg szinte. Ha én megtudtam tanulni akkor másnak is megy és akkor úgy csinálja ahogy neki tetszik. Ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák