Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anti22

    tag

    válasz JaniACE #8717 üzenetére

    Hát én akármit állítgattam sehogy nem volt jó semmi.Az erőlködőm az egy yamaha rx-v430rds.Tud dts-t és dolby digitalt is.Az alaplapi hangkártyánál nem volt semmi macera.Rádugtam a toslinket.Kiválasztottam a realtek managerben hogy digitális azt kész.Üresjáratban dolby pro logic ll ír ki az erőlködő.De a lejátszott dts vagy dolby digital(matrix6.1) nél mindíg kiírja milyen jelet kap a gépből és nem kell válogatnom semmit.Minden kijön az alaplapi optikain.A titaniumon az encoder fülön kiválasztottam a dolby digital live-ot.Ekkor az erősítő kijelezte hogy dolby digital jelet kap.De ha egy dts hangú filmet játszok meg se szólal.Fordítva ugyan ez van.Megvettem nagy reményekkel a creativot egy fél éve erre digitális kimeneten semmi külömbséget nem hallottam az alaplapi realtekhez képest.A driverekkel meg csak szívok.Akármelyik féle pax csomagot raktam fel mindegyik több hibaüzenetet dobott ki telepítés közben.És a kezelő felülete sem magyar a konzolnak.Nagyon úgy néz ki maradok az alaplapi hd cuccnál.Azzal soha semmi nyűg nem volt. :O

    Üdv:Anti

Új hozzászólás Aktív témák