Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz negyven2 #72118 üzenetére

    Szerintem teljesen egész logikus pszichológia.
    1: Ha jön egy szűz user, és ránéz, hogy melyiket válassza, akkor azt mondja:
    - Ok, ez olcsóbb, mit számít egy kis reklám? (Talán van is reklámblokkoló a böngészőjében és kíváncsi, hogy működik-e itt is).
    2: Ha van valaki, ki már évek óta hozzá van szokva, hogy nincs reklám és eddig is elfogadható volt a havidíj, és most kap egy email-t a szolgáltatótól az évtized legnagyobb ajánlatával, hogy válthat egy kicsit olcsóbb csomagra, ha elfogadja a reklámokat:
    - Vagy meg se nyitja az email-t, nem olvassa végig, lusta átgondolni, lusta megnyitni a számlázási beállításokat, vagy mostani helyzetéből nézve nem tűnik az évtized legjobb ajánlatának.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • negyven2

    veterán

    válasz negyven2 #72118 üzenetére

    btw. csak hogy ezt is ajánljam:

    Jury Duty - Official Trailer

    Ahogy írtam ez egy kvázi mockumentary hoax reality show (bár szalagcímben olvastam olyat, hogy a real-life 'The Truman Show'). Az alapszituációja amúgy kb. tényleg annyi, hogy egy Ronald Gladden nevű átlag amerikai hónpolgárt behívnak esküdtnek egy tárgyalásra, a tárgyalásról amúgy dokumentumfilmet forgat egy stáb. Viszont azt Ronald nem tudja, és nem is sejti, hogy itt valójában a stáb miatta van ott. Ugyanis rajta kívül (bíró, ügyvéd, ügyész, teremőr és a maradék 11 esküdt) mindenki beépített ember. Főleg sorozatos, általában karakter, epizód színészek.

    A legismertebb közülük amúgy James Marsden. A 8 részes sorozat, azért nem nevezhető konkrét hoax reality-nek, mert amikor nincs ott Ronald, akkor is szerepben maradnak. Itt a humor forrása a különböző karakterek és az általuk kellettet furcsaságokra épül, és arra, hogy ezt hogyan reagálja le a nem beavatott főszereplőnk. Bár IMDb-n több mint 30000 szavazat alapján jelenleg 8.3-on áll, de értelemszerűen nem való mindenkinek. Ha nem jön be egy-két rész alapján akkor nem érdemes erőltetni.

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Új hozzászólás Aktív témák