Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Apple AirPods 4 - ismerős is, új is

    ma Nem tesz csodát az aktív zajzárral is elérhető AirPods 4, de úgy szól, mint egy AirPods és tompítja a zajokat.

  • Wooting 80HE teszt

    gp Megérkezett a játékos billentyűzetek koronázatlan királyának nagytestvére, a TKL méretű Wooting 80HE, amelyet az elsők között próbálhattunk ki.

  • Versenybe hozta magát az új Xeonnal az Intel

    ph A Granite Rapids AI-ban kifejezetten erősnek tűnik, bár még nincs a piacon az a konkurens platform, amivel versenyezni fog.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mik76

    senior tag

    válasz paatrick #68255 üzenetére

    Nem lattam a GoT-ot, nem az en zsanerem. :N

    Nyilvan sok modszer van arra hogy minnel kevesbe legyen bevonva egy gyerek a legveresebb, legkegyetlenebb jelenetekbe, de ebben a sorozatban ez nem megy. Persze, biztos hogy a clickereket vegul utomunkaval csinaljak meg veglegesre, de a sima zombikat valszeg nem. Egy ilyen forgatas azert trauma egy gyereknek, es itt nem egy snittrol beszelunk a dinos peldara valaszolva hanem sokrol. Mas.

    Itt a szuk keresztmetszet az az akinek van hosszu tavu jo munka referenciaja, benne van egy horror forgatasban, es akar csak megkozelitoleg is hasonloan nez ki. Szerintem nem hoztak rossz dontest, de azert vegigneztem volna a casting listat kivancsisagbol.

    Mert ugye amirol meg nem beszeltunk az a castingolas. Itt meg nincs mogottuk harom blockbuster, tucatnyi szakmai dij, igy bizony szereplovalogatas is van. Hiaba nez ki esetleg valaki hasonlobban, ha a castingon bena, vagy lefagy, vagy esetleg paraszt. A kulso masodlagos, azon lehet dolgozni. A szineszi kepesseg, es a munkamoral fontosabb.
    :K

    [ Szerkesztve ]

    http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

  • mephi666

    nagyúr

    válasz paatrick #68255 üzenetére

    van az a mélynövésű tiktokhuszár, aki egyrészt törpe, másrészt babaarca van és folyamatosan gyereknek nézik :DDD ...amin persze ki is akad...

    ...na, rá kellene tenni egy parókát és simán csinálhatná a gyilkos kislány szerepeket :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák