Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    válasz paatrick #62478 üzenetére

    Hát voltak benne olyan dolgok amin kiégtem. 2 dologra emlékszek, az első az logikai/realitási hiba:
    Ugye volt az a rész amikor a vízbe belement a csaj és valami mutáns kígyó elkapta megrángatta meg kutya pöpöse és kb. kiszakadt a farmerja meg kellett rá egy ragtapasz. Hát logikusan végigondolva ha egy akkora állat elkap egy 50 kilós kiscsajt és úgy megrángatja még az is csoda ha a teste felső része kapcsolódik az alsóhoz nem pedig hogy túléli.
    második logikai/morális hiba:
    Ugye fent az űrállomáson az emberek azt hitték hogy a Földön még a levegő is veszélyes nekik meg fogytán volt a levegő. Kemánycsávó főszereplő szétverte a rádiót mert lebukott volna mint ex bérgyilkos és miatta nem tudták meg az állomáson hogy nyugodtan evakuáljanak a Földre mert van jó levegő. Az még rémlik hogy ehhez kapcsolódóan voltak dolgok amik szúrták a szemem, de már olyan régen láttam hogy nem emlékszem hogy mik voltak azok.
    Meg túl gyerekes, nyafogós volt az egész. Nem tudtam komolyan venni egyáltalán az egészet, pedig szeretem a scifit.

Új hozzászólás Aktív témák