Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75501312

    törölt tag

    válasz Véreshurka #51845 üzenetére

    Hát, azért örülök ha látok pozitív kritikát is. :DDD
    Pl. mert anno sokan lehúzták a Mass Effect 3 végét, nemrég végigjátszottam és sztem baromi jó volt, nem értem miért volt felháborodva a játékos közösség.
    Most azért kezdtem el nézni a Dark-ot, mert annyian írták, hogy nem lehet követni, nem értik mi történik és ez nem feltétlen a sorozat baja. Engem berántott azonnal és sztem tökre lehet követni (legalábbis most a 2. évad végéig jutottam), hogy ki kicsoda.
    A Lost-ra is fújol a többség, ami lehet szintén nem a sorozat hibája. Az, hogy valakinek nem tetszik egy-egy lezárás vagy játékmenet, attól még az az alkotás nem rossz, azzal az egyén saját magát írja le, nem pedig azt, amit néz / játszik. És jah, ettől függetlenül lehetnek benne hibák és bakik, de az megint nem a nem tetszés része, ami miatt lehúznak valamit.
    Szóval ezekből kiindulva lehet betárazom mégis csak ezt a Lost-ot így 15 év után. :D
    Anno tetszett, 1,5-2 évadot láttam belőle, de akkor voltam suliban és kimaradt a sori, de az már akkor is tiszta volt, hogy új alapokra helyezte az egész sorozatos ipart, egy próbált megérhet most is. :K

Új hozzászólás Aktív témák