Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz Ragnar95 #25622 üzenetére

    Csak sajnos még még mindig nem tudta levetkőzni a gagyiságát.
    Nem annyira gagyi, mint egy Arrow, de komolyan venni is lehetetlen..
    A srác Bruce szerepére pedig... óriási csalódás még mindig. Maga színész(növendék) szerintem alkalmas lenne átadni, amit kéne, de nem kap rá lehetőséget... egy érzelem-vezérelt, mimóza kis akármit játszik második évada már...
    Én valahogy úgy képzeltem, mikor indult a sorozat, hogy az ő karaktere fogja a hátán vinni az egészet.
    A szülei megölése után hogyan válik kisgyerekből elkeseredett, elkeseredettből megtört, megtörtből dühös, dühösből hideg, hidegből következetes, következetesből racionalista, stb személyiséggé, hogyan veszi kezébe az életét, hogyan kezd el tanulni, hogyan ássa bele magát a Wayne Enterprises ügyeibe, hogyan folyamodik kifinomultabb módszerekhez a szülei gyilkosához vezető nyomozásban... de eddig semmi.
    A tipikus, elnagyolt, kommersz megközelítést látjuk, a szenvedést, hisztit, egy mulya kölyköt, illúzióromboló eléggé.
    A többi karakternek pedig még ennyi súlya sincs...a legutóbbi főgonoszt ahányszor meglátom, annyiszor támad nevethetnékem, úgy néz ki, mint egy manó. :D
    Nygma viszont kezd egész jó lenni, Pingvin is viszonylag jól hozza amit kell, de a kedvencem még mindig Butch, egy mellékszereplő...

Új hozzászólás Aktív témák