Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    Két Pasi meg egy kicsi 9. évad

    Elég gyorsan kipörgettem hogy nekiállhassak a 10. évadnak, úgyhogy végeztem is vele.
    Nem is tudom mit mondjak. Tulajdonképpen nem lett rossz az évad, csak számomra más miatt. Ugyanis nálam nem Ashton Kutcher alakította Walden miatt nevettem sokat, épp ellenkezőleg. Egy kezemen megtudom számolni, hányszor szórakoztam a ő karakatere végett. Ennek az az egyszerű oka, hogy nem fogott meg Walden kisfiús "sármja". Ellenben egy évadot se tudok felhozni, mikor szórakoztam olyan jól Alan-en és Jake-en. Alan folyamatos bénázása, és Jake totál hülyének beállítása nálam tarolt. De elég az álszentségből, mert az igazság az, hogy nekem kicseszettül hiányzik Charlie a sorozatban. Túlzás nélkül mondhatom, azokon a részeken szórakoztam legjobban, mikor az ő karaktere köszön vissza (Alan felveszi az Charlie stílusát, az öregnő képében visszatér Alan álmában) stb..
    Tulajdonképpen ennek tükrében simán mondhatnám azt, hogy a továbbiakban nem érdekel a sorozat, de Alan és Jake annyira menti meg nálam a helyzetet, hogy külön áldom az istent, amiért kiléptek ezek a karakterek Charlie árnyékából.

    Szóval gyűjjön a 10. évad :)

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák