Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    Na megvolt a Unit - Egység 4 évada. :C
    Végül is jó volt, meg tetszett, meg minden, de azért maradt néhány de. :U

    Örültem, hogy katonás, meg elit egységes sorozat meg mindent, ezt bírom. A szereplők is nagyon jó, változatos, érdekes karakterek. Még a csajok is elmennek.

    De azért meredek a csöpögős hazafiaskodás benne. Jó hát tudom, hogy az amerikaiaknak készült, és őnekik ez kell, de nekünk Európában ez már sok. Meg az is zavart, hogy túlszuperhősözi őket. A sorozat törvénye: bármi történik is, akárhogy kerülnek bajba, az mind úgy volt tervezve, azt ők akarták úgy és ez ki fog derülni. :C 98%-ban igaz.

    Meg az se tetszett, hogy túl CIA-zzák a dolgokat. Nem sima kommandó akciók, ilyen beépülések, meg kémkedések... ebből ennyi nem kellett volna.

    Átívelő szál is lehetett volna vérmesebb. A 4. évadot erre próbálták felfűzni, de nagyon ad-hoc lett az egész. Én több epizódos küldetéseknek jobban örültem volna, meg persze ha néha kudarcot vallanak. :U

    Lement a sorozat, meg néztük és szerettük is, de ami sok volt benne, az már tényleg nagyon sok.

    Ami csalódás volt, a főcímdal lecserélése... mér kellett??? :O :)) Ez amúgy vízválasztó is:

    S1 és S2: 6/10
    S3 és S4 4/10

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák