Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Komplikato

    veterán

    Intergalactic

    Hát, eléggé billeg a mérleg nyelve. Nem arról van szó, én megnéztem és időnként még szórakoztató is volt, de ... Olyan mintha a forgatókönyvet ketten írták volna, az egyik ember egy viszonylag jó kis lite sci-fi mentén, a másik meg egy idióta aki eddig brazíl szappanoperákat írt csak. Aztán ott vannak a színészek is. Miért sikerűlt pont a főbb szerepekre ennyire szerény képességű embereket rakni? Amúgy vannak benne olyanok is, akik szerintem igen jól csinálták vagy fogalmazzak úgy, inkább nézném őket, mint a főhősnőt? Vagy az anyját. Hasonlóan felemás a technikai megvalósítás is, ez egy sci-fi "road movie", ehhez képest a látható helyek olyanok többnyire, mint ha kölcsönkérték volna féltucat MÁSIK film egy egy díszletét. A "kórház" pl. egy az egyben olyan volt mint az "Outside the Wire" hasonló jelenetében. 130 évvel a jövőben kicsit hightechebb cuccokat várnék el. Ha egy mondtaban kéne jellemeznem a fő sztori szálat, akkor ez egy nagyon PC (nagyon nagyon PC) inverz Star Wars. Az meg alap streaming betegség, hogy olyan az első szezon mint egy hosszú pilot, mire lekzedődne vége és vagy várhatsz egy évet a folytatásra vagy dobni fogják. ;]
    Csak akkor ajánlom ha nagyon nincs mit nézni.

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Új hozzászólás Aktív témák