Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    The Mandalorian - Chapter 13

    Mielőtt elkezdődött a rész, eljátszottam a gondolattal hogy a rész mennyire fogja húzni az időt az elkerülhetetlennel, és szinte azonnal konstatáltam örömmel hogy semennyire. Azonnal belecsapott a lecsóba, hovatovább rá is építette az egész részt. Voltak kétségeim hogy az animált sorozatok után hogy emelik át Ahsokát a "valóságba", de azt kell mondjam hogy a lehető legtöbbet hozták ki belőle. Rosario Dawson a lehető legjobb Ahsoka, még akkor is ha feltünően hiányzik a karakter jellegzetes kislányos orgánuma Ahsley Ekstein után. Az viszont jobban feltűnt hogy nem itt Ahsoka nem a hozzá megszokott módon fogta és forgatta a fénykardot (ami teszem hozzá a fehér pengéjével a világ legmenőbbje confirmed). Habár a Concept Arton úgy van mutatva és talán egy alkalommal fogta úgy a kardot, de magában a részben feltünő volt hogy a klaszikus értelemben bánik a kardjával, nem pedig a saját stílusával)

    A rész amúgy jó volt, ügyesen tágította az univerzumot, mindaközben meg hatalmas fanservice volt amikor bedobta Ahsoka Thrawn nevét leestem konrkétan a székről.

    Jó volt amúgy, szép volt, de maradjon meg ez a rész egy eseti alkalomnak, és haladjon a saját medrében.

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák