Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grizlisandor

    addikt

    válasz oriic #50549 üzenetére

    De láttam, nem tett mély benyomást, de valamire emlékszem még:
    Rezgős kereste Fitz-et, meg a kromikon csávót az űrben, közben a földön meg előkerült ez a coulson másolat, aki meg akarja akadályozni a parazita csajt, hogy megerősödjön, így bolygókat robbantanak fel. Végül legyőzik, Coulson másolat és May meghal talán. :U
    Trailerről, megosztják velünk, hogy 1931 NY, előző évadban előre utaztunk az időben, most vissza, hát zseniális. Komikronok akarnak valamit az emberiségtől, így beépülnek. Tudtommal ők egy békés nép, akik tanulmányoznak más népeket(?), ez a 3 komikron szerintem a 6. évadban történek miatt megy vissza az időbe, a fitz és simons agyából megszerzett tudás alapján. Utána megint Coulson, nem emlékszem mi történt pontosan a 6. évadban, de mintha meghalt volna, aki visszajött meg egy emlékezet kiesése parazita akárma, egy coulson emlékképes testben(?). Kövi, komikron barátunk rohan valami eltűnő tárgy után, fixen a shield csapat, megy vissza az időben. Harc a múltban/jelenben, többféle energiahullámok, 9/11 párhuzam, Save Hidra, ruházat meg a szobából ítélve valahol a múltban vagyunk, szerintem 1930-ban, ekkor mi volt a hidránál? A monolit portál, gondolom én ezt akarják megszerezni a komikronok. 2 vh körül és utána erősödött(aranykora) a hydra tudtammal, addig titkos társaság/szekta voltak.

Új hozzászólás Aktív témák