Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Üdv két kérdésem lenne.

    Nem rég fejeztem be a Following sorozatot, amit zseniálisnak találtam. Pontosabban az első részt, utána mintha már más írta volna a forgatókönyvet mert 1000sebből vérzett és annyira nem kötött le.

    Az érdekelne hogy tud-e valaki hasonlóan pörgős izgalmas sorozatot ajánlani? Nem feltétlen kell ennyire darálós legyen, hogy minden részben kinyírnak valamit, de az izgalmat tartsa fent, és akarjam megnézni a köv részt, ne lehessen lazán megállni, az epizódokkal.

    Más.

    Belekezdtem a Hannibal c sorozatba amit sokan ajánlottak, és a fent említett sorozat után brutál lassú, amivel nem is lenne nagy gond, viszont a típusa olyan mint az NCIS-nek. Minden részben van 1 gagyi bűnöző akit különösebb nyomozás nélkül elfognak, és vége.

    Azt hittem ez olyan lesz mint a dexter, hogy látjuk majd a psziho dokit, hogy mit csinál v miért csinálja, v ő is ember és képes hibázni, bármi. Kb 5 részt láttam, és általában ez az a határ ami elég szokott lenni hogy eldöntsem tetszik-e a sorozat v sem.
    Ha valaki szánna rá pár karaktert hogy meggyőzzön lesz ez olyan izgis mint a Dexter 1-3 évada, akkor nekifutnék még1x.

    Köszönöm

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák