Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz FID #8660 üzenetére

    @FID Nem tudom miért recés a felső vezeték, nincs most nálam a nyersanyag, hogy megnézzem, de majd megnézem. Zoomnál azért remeg, mert kézből vettem fel és nem tudtam rendesen megtartani, ez nem állványos szitu volt.

    @LélekVándor ismerem a videót amit linkeltél köszi, de egyelőre még nem aktuális a melegedés dolog. Ahogyan madstunt is írta jellemzőbb a több kisebb felvétel, mint a fél órás etapok. (ha már a búvárkodás szóba jött, sztem még ott is a több kisebb felvétel a jellemző, egy 50 perces merülésnél nem valószínű, hogy egyben forogni kell a kamerának 30 percet, plusz ott a "vízhűtés" adott esetben :) )

    @Hulot nem vettem még fel vele 30 percet egyben, de majd teszt jelleggel kipróbálom, szóval erre a részre egyelőre nem tudok reagálni. Egy Kingston UHS-I U3 128GB SDXC 90/80-as kártya van benne egyébként. [link] és [link]

    @tailor hogy jó-e a cucc? Erősen ismerkedési fázisban vagyunk. A NEX-5T után teljesen más világ a menü, meg kellene vele ismerkedni, idő kellene és sajnos mostanában abból van a legkevesebb.

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák