Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AL

    addikt

    válasz Jackie_Chan #43337 üzenetére

    Szia ! Ha a Sony márkaszervíz cseréli, akkor valószínűleg külföldről, egy központi raktárból hozzák. Tavasszal, amikor Nekem volt garanciális cserém azt mondták, van egy központi Sony raktár, ahol az ilyen garanciális cserékre tartalékolnak készülékeket. Ha így igaz, akkor újnak kell lennie. Én nem fogadtam el, mert csak IPS kijelzőst tudtak ajánlani, ezért a Sony márkaboltban levásárolható utalványt kaptam. Egy hét telt el a bejelentés és az utalvány kézhezvétele között. Üdv.

  • hunaqua

    addikt

    válasz Jackie_Chan #43337 üzenetére

    Egy külföldi, szerintem Belga vagy Francia központból jön,de a Te rossz tv-d is oda megy vissza.Szerintem ne legyen illúziónk arról,hogy mi történik ezekkel a tévékkel.Amiket lehet azokat felújítják ,és azután akár a Te javított készülékedet kapja majd meg egy hasonló sorsú prágai vagy bukaresti vagy akármilyen "sorstárs". Te lehet,hogy egy mondjuk varsói kolléga cserélt ,javított xe85 tévéjét kapod vissza csereként.

    Azért nem szeretik a kereskedők vissza adni a pénzt,mert ugye ők vissza kapják az árat,de az árrés nélkülit amennyit fizettek ők .Nekik viszont a teljes vételárat kell Neked vissza adni.Így viszont a készülék 10-20% árrését is zsebből vissza kellene Neked fizetni.Ezért inkább a cserét erőltetik ,mert akkor a Sony küld valami sz@rt ,azt Te elfogadod,így nekik nem kell vissza adni a vásárlás idején realizálódott profitjukat.

    [ Szerkesztve ]

    SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

Új hozzászólás Aktív témák