Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz blakey #35604 üzenetére

    Az biztos, sokat is kell. Azért az operáért viszont nagyon haragszom a Sonyra. Egyszerűen nem értem miért mondják hogy opera böngészővel adják a tv-t amikor az nem opera ami rajta van hanem egy lebutított fapados sonyreklámos moslék, és nem is lehet eltávolítani és kicserélni a normális operára. Fel lehet telepíteni külső appból a jó operát, és a beállításokban az alkalmazások tulajdonságaiból meg is lehet nyitné és a lehető legjobban működik, de nem lehet látni a főképernyőn, nem lehet hozzáadni a menükhöz sem. Gondoltam felteszem az opera bétát, az teljesen külön működik ( telefonon-táblagépen - bárhol)
    Fel is települ, de az sem látható sehol és hozzá sem adható semmihez. Így egy hatalmas átverés ez hogy androidos tv opera böngészővel, hiszen az Opera mint olyan nincs rajta és nem is használható. Persze lehetne chrome és firefox, de az operában van jó beépített reklámblokkoló és talán a legjobb droidos böngésző, viszont itt le kell mondani róla. :((( Ez fontos lett volna nekem.

    Más: frissítettem a Youtub-ot a legújabbra. Az eredmény vegyes: a kereső rész sokkal rosszabb, és nem látom hol tudnám állítani a felbontást lejátszás közben? Vagy mindig a legjobbra állítja, vagy eldönti éppen mi nekem a legjobb? Erről infó valakinek? Közben visszaolvasva azt látom olyasmit írtatok hogy automatikusan a legnagyobb felbontásra vált. Ez jó is így ilyen tv-n, de vajon nem pl a net sebességéhez méri? Mert a régi felület viszont soha nem a legnagyobbra állította és kézzel kellett molyolni mindig. Egyszerűbb lett volna menüben egy beállítási lehetőség mit akarunk pl.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák