Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domedee

    senior tag

    válasz pubwart #79 üzenetére

    Kinek a pap, kinek a papné,... Jól kijövök én KKné-val is.

    Azért itt a PH-n sem semmiért lesz valakiből mod. Valami személyes ügy miatt vagy vele ennyire fasírtban? (csak kíváncsi vagyok, tudom, hamar meg fogok öregedni ;))

    Ez a Kanadás pletyi nekem új, hol hallottad, vagy tudsz bővebbet?

    Mondjuk azt sejtem, hogy a kémián annyira nem örültek neki, amikor összeolvasztotta a két tanszéket, bár ezt sajna meg kellett csinálni, /politika, mindig csak az a politika/...

    Mondjuk én is azt hallottam, hogy Gácsi tűnik a következő jelöltnek... Na én meg vele nem vagyok jóban, vagy inkább csak valahogy a vizsgázásaim voltak mindig olyan furcsák nála:
    ''Nagyon jó, nagyon szép, nagyon olyan,... bennt vagyok fél órát és végül ad egy 4-est.
    visszamegyek javítani, bent vagyok 3-5 percet, feltesz 2-4 kérdést,
    és
    megadja az 5-öst, ennek viszont így mi értelme? mert többet szvsz nem tudtam később sem, sőt ált. úgy mentem vissza, hogy csak átfutottam aznap reggel újra az anyagot.''

    na mindegy jó lesz ő is. mondjuk érzésem szerint sokan úgy vannak George-val, mint anno Bokros-sal, mert hiába létfontosságú volt az országnak a csomagja, mégse szerették ezért...mondhatni. Lehetett neki is egy-két húzása, ami szükségszerű volt, de nem örömteli.

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

Új hozzászólás Aktív témák