Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stingie

    tag

    válasz Aramir #2469 üzenetére

    Régóta eBay-ezem már, legtöbbször apróbb dolgokat rendelgetek - játékokat, ilyesmit - azt is csak azért, mert igényes gyüjtőként (Nintendo-ra szakosodtam) nem kellenek a lestrapált, hiányos (legtöbbször doboz+kézikönyv+egyéb kiegészítők nincsenek, csak a kazi) darabok - ha sikerül megfogni egy jó licitet, szerintem igencsak megéri onnét ezeket behozatni. A posta többször olcsóbb, mint ha idehaza küldenék vidékre (hangsúlyozom, kisebb csomagok esetén), habár a nagyobbak már többet kóstálnak. Múltkor is licitáltam egy N64-re, csillivilli gyűrődésmentes doboz, fóliás gép, 2 kontroller, hat játék (mind full dobozos), 6500ba megállt, persze a posta is valami öt ezer forint lett volna - ha jól belegondolsz, még ez is igencsak jutányos ár. Mondjuk eBay és eBay között is nagy az eltérés, a brit általában drágább, mint a többi...

    Persze nem árt körülnézni: sok helyen épp a postával manipulálják az egyébként alacsony árat, máshol pedig átutalással kell fizetni (az pedig ugye plusz pénz - főként a németeknél - nem értem mondjuk, nekik igazán nem kerülne semmibe a paypal használat) szóval alaposan körbe kell nézni, sosem szabad az első licitre rányomni.

    Most épp Sony Memory Stick Pro-t kerestem: a Tescoban és a Media Marktban a 256 MB-os 12000 Ft körül mozog - eBay-ról 1 GB-os (!!) vadonat újat kapok ennyiért - a postát is beleértve :) Néztem is egy nagyot...

    Érdeklődtem itt korábban N64-es Jumper és Expansion Pak után is - sajnos senkinek nem volt idehaza, de sikerült a kettőt együtt 12 USD-be megfognom, a postát pedig 5 USD-be elintéznem. 17 USD = 3700 HUF kerekítve - szerintem ezekért jó ár volt.

    Szóval továbbra is keresek N64-hez rezgőt (eredeti Nintendo-sat ) illetve dobozos, kézikönyves Killer Instinct Gold-ot... Pecsában van egy hölgy, nála igen borsos áron vannak kazik, utoljára ott láttam Mo-on... persze mint utóbb kiderült, másolt doboza volt, pedig alig volt megkülönböztethető az eredetitől... valahogy máshogy fénylett a papír.

    Cerberus. Humanity First. #gamer365 #retroid #staytuned

Új hozzászólás Aktív témák