Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PiciDikenz

    aktív tag

    válasz #00137984 #15899 üzenetére

    Ne haragudj, de szerintem ez így önmagában szamárság, amit írtál.

    1 - A Nintendo már előre tudta, hogy az emberek megőrülnek a konzolért, semmi szükségük nem volt arra, hogy egy kis készlettel tapogatózzanak.

    2 - Mivel a következő készlet csak Január - Februárban jön, ezért ezzel tökéletesen kirántotta maga alól a szőnyeget a Nintendo a Minivel, mert akármennyit gyártottak volna, azt elviszik. Ők sem olyan hülyék, hogy kihagyjkák a karácsonyi szezont egy ekkora durranással, így kétlem, hogy jelenleg van egy raktár, ahol épp halmozzák őket, csak azért, hogy majd januárban kidobhassák újra... Ha lenne nekik belőle, akkor azt folyamatosan kapnák a boltok.

    3 - Nem fognak árat emelni csak azért, mert viszik. Ez max a hiénáknál működik így, a hivatalos csatornán keresztül egyszer ha kiadnak valamit X áron, akkor az annyi is marad, max az idő elteltével lefelé megy minimálisan. Képzeld el mit kapnának, ha egy ilyet meglépnének.

    Abban egyetértek, hogy nem fog örökké menni ez a cucc, így valóban pár hónap, és annyi neki, vagy kijönnek egy SNES verzióval, és így tovább.

    Az meg oké, hogy van egy NES géped, de megnézted már, mennyibe kerülne ezt a 30 játékot megvenni rá? Nekem is van NES-em, de nem ez a fő platformom, így nem szánnék rá feleslegesen hatszámjegyű összegeket arra, hogy megvegyem őket, így nekem pl tökéletes lenne, mert kalózkodni meg nem kalózkodom. (pedig mennyivel egyszerűbb lenne így, hogy van itthon 3 raspberrym is...)

    Ez egy telitalálat volt a Nintendo részéről, csak elmérték a készleteket. Persze ettől még a kontroller kábel lehetne hosszabb, de lehet végülis hosszabb HDMI-t is venni, ahogy előttem is írták... :)

Új hozzászólás Aktív témák