Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petike168

    aktív tag

    Sziasztok!

    Adott egy Samsung UE-32ES6570. A következő számomra megmagyarázhatatlan dolgokat produkálja:

    1. Véletlenszerűen elfelejti a Wi-fi jelszót. Van hogy 3-4 napig jó, aztán kiírja hogy nincs hálózatra csatlakoztatva. Próbáltam már fix ip címet adni (tv és routerben is), de mivel ugye a jelszót felejti el ezért addig el se jut.

    2. Ha jól értelmeztem a korábban írottakat, akkor elvileg a .mkv-ban lévő feliratokat nem tudja kezelni a tv. Nekem a probléma pont az, hogy azt kezeli (ha több van akkor csak 1-et lát), de amiket mellé rakok azokat alapból nem(külső hdd-ről olvasva). Ezért azt kell csinálnom, hogy gépen megnyitni a .mkv-t, ott kiválasztani a feliratot (vlc-be kitudom választani a külső feliratot is), majd ha ezután újra rádugom a tv-re a hdd-t akkor már azt a feliratot behozza, amit számítógépen választottam ki. A fájl neve mindkettőnek ugyanaz, csak egyszerűen valamiért úgy hajlandó betölteni, ha előtte gépen is be volt töltve.

    3. A hangzást valamiért nem tudom beállítani, alapbeállításokkal is bizonyos esetekben olyan, mintha nem bírnák a hangszórók. De amúgy meg szinte teljes hangerőn is tiszta hangja van, ezért gondolom hogy a beállításokban kéne valamit állítani.

    Előre is köszönöm a segítséget.

  • Petike168

    aktív tag

    Sziasztok!

    A szobában van egy ES6570 TV, ami mellé bekerült egy LT24C300 tv/monitor. Utóbbit géphez használnám, ám mindkettőnek a távirányítója kezeli a másikét. Van rá mód, hogy "szétválasszam" őket? Vagy esetleg amit a PC-hez használok annál letiltani hogy távirányítóval lehessen használni?

Új hozzászólás Aktív témák