Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz najtitu #4776 üzenetére

    Nagyon mély nyomot hagyott benned a bögreszett elnevezés. :D

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • huhuhorgasz

    csendes tag

    válasz najtitu #4776 üzenetére

    Neked is az lesz a problémád ami nekem. Mégpedig, hogy ha veszel egy olyan szettet, amit belinkeltél, akkor ugyebár ahhoz van egy asztali lejátszó. A hangszórók gondolom rca-n mennek az asztaliba, majd az asztalit rádugod optikain a TV-re. Ez stimmel is, csakhogy akkor lesz neked 5.1-es hangod így film nézés közben, ha az asztaliba raksz egy korongot, amin a film van. Ha usb-t használsz és arról nézel pl HD filmet, akkor elméletileg neked meg sem fog nyikkanni az 5.1

    Namármost amit én linkelek be neked, az csak maga 5.1-es házimozi, asztali lejátszó nélkül, amit egy az egyben optikain rá tudsz kötni a TV-re. Magyarul, ha usb-ről nézed a HD-t, akkor ki fogja adni az 5.1-es hangzást.

    Különben nekem is tetszenek a samsungos házimozik, amiket néztem, csak az én pénztárcámnak drágák és mindegyik asztali lejátszóhoz csatlakozik, ami nekünk ugyebár nem jó ebben az esetben. Én mondtam, hogy nem fogok lemezt venni, aztán meg arra kiírni a hd filmet, meg mókázni vele. Fogok egy külső winyót, rácsapom a hd-t és már nézem is.
    Visszatérve ezt a sencor-t ajánlották nekem is, meg is tetszett. Az illető azt írja, hogy nála nagyon jól üzemel és minden hangszóró fadobozos!!!!! Így hát maradok én is ennél a választásnál. Csak ilyet kellene beszerezzen a kalocsai cég és együtt le is rendelném a tv-vel.

    Ha valamit nem jól látnék, vagy félreírtam, akkor légyszives javítsátok ki guruk! :D

    link

Új hozzászólás Aktív témák