Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz MadGame #154356 üzenetére

    helyi szerviznek írtam, hogy a tünetekre látatlanban kb mit tudnak jósolni árban (oda kocsival is el tudom vinni a tv-t) ...holnap chatelek egyet a samsung support-tal is, mert nem tudom, hogy konkrétan meddig él(t) a gar... amikor meglett, akkor hoztam létre samsung acc-ot... létezhet, hogy beregisztráltam +1 év kiterjesztett garancia miatt? :) nem emlékszem már... ha így volt, akkor ügyes voltam (nem találtam számlát és garpapírt sem... t-től vettük, már akkor is asszem pdf-ben küldtek mindent: a számla, imei-vel így meglett)

    ha más nincs, akkor marad az, amit mondtok: új tv, garancia hosszabbítása minden úton, ezt meg még működő állapotában (de hibáinak ismertetésével) eladni... pár napot/hetet azért adunk neki, hogy romlik-e gyorsan a helyzet... arra gondolok én is, hogy ez a pusztulat meleg nyár betehette neki...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák