Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20221952

    törölt tag

    válasz mpo #129335 üzenetére

    Nézd, eddig sem azzal volt a gond, hogy ki és mit javasol, vannak más szempontok is, amik jelentősen tudják befolyásolni a döntéseket.

    Elképzelésem szerint a számítógép második merevlemezén megosztott tartalmat fogom egy médialejátszó segítségével megjeleníteni a televízió képernyőjén és majd azt a televízióhoz csatlakoztatott sztereó szettel fogom hallgatni.

    Előbb viszont a színtorzulást szeretném megoldani és úgy néz ki, hogy nemsokára meg is oldom a problémát, mivel - szerintem - nekem nem ugyanaz a gondom, mint ami az általam linkelt videóban van.

    Sajnos, problémák midig voltak, vannak, lesznek; én azon vagyok, hogy ezeket megoldjam.

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz mpo #129335 üzenetére

    Nekem a gyorsaság fontosabb -ha lehet így nevezni a minőség-, mint a mennyiség. Egyébként sem vagyok warezhuszár. 1TB-re is rá fér 20DB 50GB film! 4-re meg 80, 8-ra 160! és akkor 50GB-ről beszélünk, ami szinte már-már megegyezik az eredeti minőséggel, de egy jobban butítottból, vagy FHD-ból akár ott lehet majd 1000!
    Hámifaxértkellennyi, de most komolyan? :DDD
    Általában nagyon kevés olyan film van, amit letöltök és utána meg is tartok. Mert, ha tetszik, biztos beszerzem gyári korongon.
    Ettől függetlenül tárhelyre szükségem/günk van. Amit ide le sem írok, hogy mennyi, mert a nem olyan régen linkel, pl 8TB HDD az 1% sincs, ha az egészet veszem alapul és már azt is kezdjük kinőni.
    De nekem tv-re az SSD a legfrankóbb. Holnap kipróbálom egy 2TB SSD-vel, de már most lefogadom, hogy annak sem kell külön táp.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák