Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Celtis #126814 üzenetére

    Nem fogytak el, csak nagyon gyorsan bedőltem egy oldalnak, ami így reklámozta magát, egyelőre még keresem...és még az is lehet, hogy az ő megoldásuk valóban tudja, mert 99 euróért árulják, de azért meg kapsz már egy Bt hangszórót is, igaz gagyi, de akkor is.
    Átgondoltam és igazad van! :R
    Megkövetlek, ez a kütyü valóban nem alkalmas, mert az ARC is rögzített, vagyis akkor tényleg kell hozzá a CEC. Kurva jól kitalálta ezt a Samsung, a jack temetése egy rakás pénzébe kerül annak, aki nem akar külön házimozit venni
    És persze hiába a DAC-ok tömkelege, az egész érvényét veszti, ha nem tudod a tévéről irányítani hangot.

    Viszont az FHD-nak akkor sincs semmi köze a hanghoz. Lehet az 480p is a felhasználó letojná, ha tudná irányítani a hangerőt.
    Csak találjam meg az oldalt, mert most nagyon kíváncsi vagyok, hogy majd 35 ezerért megtudták-e ezt oldani.

    Úgy volt reklámozva, hogy HDMI TO 2XRCA, elég profin nézett ki, digitális kijelzéssel, csak HDMI IN és két RCA OUT van a kütyün, aki esetleg megtalálná. Az ára, mint írtam 99.99 euró!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák