Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz zozyk #42033 üzenetére

    Már ne is haragudj,de mi USER error abban,ha teljesen instabil a rendszer és egyszerűen semmilyen variáció nem működőképes...

    De neked biztos annyira jó a kezed,hogy te mindent f@szán be tudsz lőni rajta...
    Csak tudod mivel ez egy fejlesztés alatt álló ROM ezért ami nálad tök jól működik az másnál nagyon nem.....
    Szóval nem kell mindjárt USER error-ról papolnod,mert hidd el itt korántsem ilyen dologról van szó hanem egy kiforratlan nem végleges ROM-ról amit próbálnak egyesek valahogy működőképessé tenni...

    Említed,hogy sírás-rívás... Vicces vagy.. Itt senki nem nyafog (főleg én nem) hanem megoldást próbál találni a fen álló problémákra...

    Az meg,hogy a környezetedben lévő idézlek "laikusok" agyon dicsőítik a ROM-ot az pont azért van,mert laikusok.... El vannak ájulva a szépségétől,de hülyék használni és azt sem tudják pl,ha valami gond van a ROM-mal,hogy az gond....

    Na mindegy... Köszönjük Emese az építő jellegű hsz-ed... Üdv.

  • berczy03

    aktív tag

    válasz zozyk #42033 üzenetére

    +1
    Maximálisan egyet értek!!!

    Más: Srácok, a 0422-es NIGHTLY-ban ez az sd felcserélés jelent valamit, okoz valamit? Olvastam róla, de nem teljesen értettem ennek mibenlétét. Felvilágosítana valaki, addig nem rakom fel! :)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S I9300 | 4.1.2 (LL4) | Siyah 1.8.6+ |

Aktív témák