Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    Ilyen se volt még hogy a teszt előtt legyen meg valami. Classic 47 fekete már a karomon. 119 volt lekuponozva a Samsungtól. Ennyit szerintem bőven megér. Lehet jobb egy két sport funkcioba a garmin de nekem túl sok kompromisszum szerintem ez sokkal jobb. Heti ötször edzek 3 féle dolgot ezt úgy írom.. Napi töltést simán be tudom iktatni. Nálam az első 24 óra használat 60% aksit evett és ez lehet még lejjebb fog menni. Ebbe volt egy óra úszás és egy kis teszt biciklizés meg sok óra nyomogatás tesztelgetés telepítés ami ilyenkor szokott lenni. Tényleg kicsit nehéz ha valaki futni szeretne vele. Engem nem zavar, nem futok. Vastag az alkarom 6cm a csuklomnál szóval nem kirívóan nagy. Meg ugye ebbe van a nagyobb aksi meg nagyobb kijelző. Még szerkesztek hozzá egy pár jó számlapot és jó társam lesz évekig. Egy dolog nem jön be az előző 1 hetes üzemidős orámhoz képest hogy naponta tölteni kell. De így legalább beépítem a napi rutinba mert a másiknál nem figyeltem és 10% alatt már nem úgy mért edzésnél és sokszor bosszantó volt. Szerintem 3 évet ennek is kibir az aksija utána valószínűleg cserélem. Kloros vizet, 40 fokos termált 85 fokos szaunát utána hideg vizet birja. Tegnap teszteltem. Poén hogy uszás közben milyen jól mérte a pulzusom egyszer se dobra fel és felismerte ha mell,hát vagy gyors usztam végig. Amikor visszanéztem meglepodtem erre nem is számítottam első samsung órám. Sok ideig garminokat néztem engem nem győztwk meg túl buták drágán és az emberek többet látnak beléjük mint amennyit érnek.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák