Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tudodte

    csendes tag

    sziasztok!

    hogyan lehet megoldani, hogy a facebook klinsben megjelenő youtube-os linkekre kattintva ne böngészőt nyisson, hanem egyből a youtube applikációval indítsa a cuccot? azt már sikerült megoldani, hogy chrome-ot nyit és onnan egyből youtube kliens, de nem lehetne ezt egyszerűbben úgy, hogy nem nyit meg közben 3 alkalmazást?

    másik téma. gyanakszom, hogy gyengült az aksi. normál módban, bekapcsolt mobilnettel, 20 perc netezés + zsebbem himbálózás kombóval másfél óra alatt 30%-ot dob az aksi. voltam szervízben vele, csináltak egy szoftverfrissítést, arra hivatkozva, hogy lehet, hogy szoftveres, de azóta is fennáll a probléma. energiatakarékos üzemmódban, kikapcsolt mobilnettel, néha kihúzom estig is vele. ha 60%-os állapotban hagyom ott éjszakára, kikapcsolt mobilnettel, bekapcsolt wifivel, akkor totál lemerül reggelre. ez így normális? fél éves egyébként a telefon

    harmadik téma. szeretném regisztrálni a telefont a samsung háztól házig garancia érvényesítése miatt, de mikor ki kell választani, hogy hol vásároltam a terméket, nem találom a településemet. kazincbarcikán lakom. lehetséges, hogy csak nagyobb városokban érvényes ez a szolgáltatás?

    előre is köszi szépen a válaszokat. további szép napot!

  • tudodte

    csendes tag

    válasz dobobazsy #3714 üzenetére

    nálam is felugrik az ablak hogy válasszak miben nyissa meg, de csak a chrome és a gyári böngésző az opció. megnéztem az alkalmazáskezelőben és nincsenek beállítva alapértelmezések.

Új hozzászólás Aktív témák