Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz dobzy #4664 üzenetére

    Frissítettem, és még sokan mások is panaszkodtak.

    Sok appot ébren tart, ezzel merül az akksi. Nálam ez is probléma volt.
    De olyan is volt, hogy beragadt néhány alkalmazás, vagy éppen egy óra alatt mondjuk 100x próbált frissíteni a Google vagy Samsung szolgáltatások. A Google Services konkrétan 5-6 óra alatt lemerítette a telót csak a GPS miatt, amit ki is lőttem. Egyéb szolgáltatások miatt is ébren marad a készülék vagy olyan sűrűn frissít, hogy leszívja az akksit néhány óra alatt.

    Nálam most úgy működik rendesen a készülék, hogy minden Samsung és Google app le van tiltva (kivéve Play), mert különben lemerül a telefonom.

    Ez sztem nem normális, előtte rendesen működött a telefon.

    Több féle ROMot is kipróbáltam (gyárit), de sajna hiába az FR, egy idő után mindig meghülyült a telefon.

    Szóval ha jó a 4.1.2, akkor ne frissíts, mert a 4.3-at elkúrták rendesen, nem hiába hívták vissza az első frissítések után.

    Az elmúlt pár hétben jól működött, viszont a héten megint merült bő másfél óra alatt a teló 30%-ot. Ha visszább olvasol, írtam róla.

    A T-s frissítést nem próbáltam, de se a Német, se az Ázsiai, se a NEE verzió nem működik jól. Gondolom a többi sem. Inkább kíméld meg magad a bosszankodástól. Annyival nem nyújt többet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák