Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arcanis

    aktív tag

    válasz FrankMonzano #19515 üzenetére

    Igen. Tudom, hogy azok az S3-ak eléggé meg vannak nyúzva, általában rendet szoktam rakni a kiállított telókon (legalább a futó alkalmazásokat bezárom, de van hogy néhány appot be is fagyasztok), viszont eleve olyan a gyári ROM, mintha direkt visszatartanák a hardvert. Ott van pl. a képernyő feloldás utáni animáció ami valami okból kifolyólag eléggé el van nyújtva. :F
    Sajnálom, hogy sok "pure" android funkció eleve nincs meg a gyári ROMokban. Csak pár dolog:
    - ICS óta app-design irányelv az oldalra lapozhatóság a lapfüles alkalmazásokban (pl tárcsázó, névjegyek), ezt felrúgva Samsung appjaiban ez alig van meg (az még oké, hogy a névjegyeknél ott az idegesítő csúszka minden neven, de pl a music appban sem tudsz lapozgatni, csak a fülekre tapicskolva)
    - Értesítések kibontása/összecsukása egyujjas mozdulattal...
    - És a végére egy érdekesség: S2 gyári JB ROM frameworkjében benne van az a kód, ami a Note S-Penjéhez való. Pl. a Rádió / Music / Launcher appokban (ezekbe tüzetesebben belenéztem) mindenhol legenerálódnak azok az UI komponensek, melyek csak S-pennel való érintéskor látszódnak. (Mondanom sem kell, hogy ez felesleges). Értem én, hogy megírták egyszer a legbonyolultabb eszközre és kész...

Új hozzászólás Aktív témák