Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz Csepy #6 üzenetére

    Azokat a kepeket en csinaltam, az en telefonomon voltak azok a foltok az elso csere utan...aztan csereltek masodszor is.
    (kell egy jobbfajta fenykepezo hozza amin van hosszu zarido mod...csak ugy lehet lefenykepezni)

    A samsung magasrol tojja le ezt a hibat, es csak annyit mondtak, hogy vigyem szervizbe, es majd ott orvosoljak a hibat ha jogos a panasz...azaz a hozzajuk elkuldott kepek ellenere is csak egy robotszeru valaszt kuldtek.
    A szervizben megmutattam a kinyomtatott kepet (esely sincs latni ezt ha nincs eleg sotet hozza), es csereltek ujra.
    Nem a T-mobilos keszulekek szarok, hanem a samsung kuldi ide magyarorszagra a selejt kijelzoket is. :(((

    Kuldd vissza addig amig nem kapsz egy jot.
    Nem tudnak mit csinalni, es ha mar hivatalosan nem akarja a samsung elismerni a dolgot, akkor menjenek a fenebe. a legjobb ha minden keszuleket beregisztralsz, mert kulonben konnyen el tudom kepzelni, hogy ujra eladjak...de ugy mar nehezebb dolguk lesz, mivel az uj gyanutlan tulaj csa azt veszi eszre, hogy a keszuleket nem tudja regisztralni, igy az is visszakuldi aki a hibat esetleg nem venne eszre (100 emberbol 99 nem venne eszre)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák