Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    A gyári Samsung kijelzővédő fóliával (videó) óvatosan!

    Nekem is csak a második ment fel, eleve kivettem a tasakból a fóliákat, és mindkét oldaluk csupa porszem volt, vagyis az első felrakásakor teleporszemezte a kijelzőt, így az kuka lett.

    A második felment rendesen. Középen ugyan van két vízszintes csík, ahonnan a középső ragasztó lejött, erős fényben látszik is, de messze nem ez a legnagyobb baja.

    Hanem a szélessége. Egy Spigen Liquid Air tokot rendeltem be a telóhoz hirtelen, ami igazából eléggé elterjedt, relatíve jó minőségű tok, és mindig méretpontosan csinálják. Hát, a fólia a tok szélei alá lóg, pontosabban azzal egyvonalba került. Eredmény várható pár napon belül, hogy elkezdi felszedni.

    Az S21U-m több, mint 1 éves, a gyári fólia van rajta, és semmi baja. Nem jött fel, a széleken sem sehol, masszívan tart, és hiába karcos, hülye lennék lecserélni, mert bőven jó. Több, mint két éve már, hogy gyárilag fóliázott Samsungjaim vannak, és akkor szűnt meg a fóliával 'szakodós idegeskedés, és nem izgat, ha kicsit karcos, mert amúgy tökéletesen teszi a dolgát.

    Egy maroknyi műanyagszemetet dobtam ki. Ebben bent volt a rontott fólia, annak az első- és hátsó műanyagvédői, és a jól felrakott fólia védői. Meg persze a kis rongy, a simítólap, és a doboz. Egy rakat szemét, és nem kevés műanyag, és gondolom ismételhetem meg 3-4 havonta, ahogy a fólia lejön. Nem tudom, mi ebben a környezettudatos, vagyis tudom: semmi. Képmutatás az egész, miközben rohadt drágák ezek a telefonok, és érthető, hogy védeni akarja az ember.

    Amúgy azon is elgondolkoztam, hogy rendelek hozzá Samsung Care+-t, ami évi kb 60€, aztán se fólia, se tok, és évente 2x földhözcsaphatom a telót, cserélik a kijelzőt-hátlapot ingyen. Amúgy a tok- és fóliárak mellett nem is olyan drága. 2 évre 120€, ha belegondolok a fóliák és tokok árába, simán megéri.

    Addigis valaki, aki Amazonról rendelt műanyagfóliát (TealC ajánlotta asszem): EZT vagy EZT érdemes?

Új hozzászólás Aktív témák